1.Byli jste označeni hygienou jako úzký kontakt  s covid +?

Napište mail nebo volejte v ordin. hod. ( prosím o trpělivost linka bývá  přetížená !). Pro urychlení komunikace uvádějte : datum kontaktu, vaše případné obtíže, zda budete potřebovat pracovní neschopnost .Pošleme vám elektronickou žádanku do systému ÚZIS ( nic neobdržíte- žádnou sms, mail), vyberete si odběrové místo viz http://www.covid.praha.eu a dojedete si na odběr, výsledek vám přijde sms nebo elektr., často výsledky jako indikující lékař neobdržím, děkuji za přeposlání. Dle výsledku testu doporučíme délku karantény, při pozitivitě délku izolace. 

2.Máte obtíže ? podezření na infekci COVID ?

Napište mail, snažíme se dle urgentnosti a dle časových možností  odpovědět během ordinace týž den nebo po ordinaci nejpozději do druhého dne nebo volejte v ordin. hod. Dle vyhodnocení vašich obtíží doporučíme léčbu, dle zvážení vystavíme elektron. žádanku na odběr COVID-19, vystavíme dle potřeby epracovní neschopnost ( lze 3 dny zpět), dle potřeby pozveme na konzultaci do ordinace.

Doporučení pro pacienty  - Společnost pro všeobecné praktické lékaře JEP ČR

Domaci-lecba-pri-infekci-dychacich-cest-u-dospelych.pdf

Kdy-a-jak-do-nemocnice.pdf

Prevence-a-psychohygiena.pdf

3.Máte jiné, dlouhodobé obtíže ? Potřebujete termín na předoperační vyšetření ?

Objednejte se elektronicky  přes náš web, objednejte se tel. , na konzultaci vemte s sebou veškeré zprávy od specialistů, z nemocnice ....

4.Potřebujete výpis ze zdravotnické dokumentace ? Vyřídit jiný administrativní problém ?

Objednejte se elektronicky  přes náš web, objednejte se tel. 

5.Očkování ?

Očkujeme stále bez omezení. Platí, že musíte být zdrávi ( 14 dní od prodělaného respiračního onemocnění, 14 dní od lehkého průběhu covid 19 ), objednejte se.

 

Děkujeme, že  budete dodržovat výše uvedené, chráníte sebe  i nás ! Společnou trpělivostí a tolerancí toto složité období zvládneme.